Friday, 8 April 2016

Album...


Im bardziej wojuję o lepszą jakość zdjęć, tym gorsze mi wychodzą. Jestem wysoce uzdolniona: robię falbanki przy pomocy gilotyny i zdjęcia godne pierwszych telefonów komórkowych  profesjonalnym aparatem fotograficznym... Nie wiem czy się śmiać, czy płakać... Wiem tylko, że będę próbować dalej!

 kolejny album dla księżniczki:

Wierzch pudełka 
Pozdrawiam serdecznie :)

12 comments:

Alosha said...

Cudny album! Niezwykle się mieni-super! :)

Mona_63 said...

Zdjęcia wszystko psują... :/
Jak na razie sa coraz gorsze... Może jak osiągnę dno kompletne, to zacznie być z fotkami lepiej???

OriBella said...

Mona piękny i wyjątkowy album poczyniłaś, każda strona ma swój urok, widać, że z sercem robiony:) Piszę maila do Ciebie:)

Mona_63 said...

Kooocham maile :D

OriBella said...

Mona kochana ratunkuuuuuu, nie mam Twojego adresu, przeszukałam pocztę, wyparował, no jak mi wstyd, nie zapisałam, ale proszę podaj, przyślij, napisz, choć uśmiech wyślij na mojego, ja no muszę do Ciebie napisać:)Plisss:)

Mona_63 said...

Napisałam :)

Florens said...

Kochana, coś cudownego! A pudełko i ten napis na nim spowodował u mnie ślinotok, bo skojarzył mi się z jakimiś luksusowymi pralinkami :))) Co do jakości zdjęć, to witaj w klubie. Jestem totalnym dnem fotograficznym, mimo posiadania dobrego sprzętu :D
PS
Mimoza jest Twoja <3

Mona_63 said...

Naprawdę? Naprawdę? Będę miała coś Twojego??? Wooow!!! Dziękuję, naprawdę z serca dziękuję!!! Powieszę w pracowni i będę się zachwycać... Wooow!

Florens said...

Podaj adres, Kochana lub wybierz odbiór osobisty :) Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, że zawitasz do kraju w maju (rany, jaki rym :D)? Jeśli tylko nie będę się akurat szpitalować, koniecznie musimy się spotkać <3

Mona_63 said...

To może mailem :D

a.le kartka said...

Przepiekny!

Mona_63 said...

Dziękuję :)