Sunday, 29 May 2016

Nowiutkie stempelki...

Kartka nieprzemyślana, kompozycja do bani, ale te stempelki... Świetna zabawa :D


Jeśli chodzi o Aparat (z dużej, bo to Jaśnie Pan Aparat ;) ), to jestem na etapie walki z ISO... Trochę podobne do paszczy lwa - jak się zbyt szeroko otwiera, to już nic nie widzisz ;) 
Ot przykład:Choć może trzeba przestać walczyć i zacząć drapać po brzuszku, tzn po odpowiednim przycisku??? 
Czy jest książka pt. "Oswajanie Jaśnie Pana Aparata dla inteligentnych inaczej"? :D
Pozdrawiam cieplutko :)

15 comments:

 1. Kartka jest piękna, nie wiem gdzie ona jest "nieprzemyslana". A stempelki extra!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Są extra... nawet cena ich zdobycia tego nie zmienia ;) Coś w układzie mi nie pasuje, tak jakby "ekran" był zbyt wielki, wylewał się z kartki...

   Delete
  2. Czepiasz się :) jest super i już :)

   Delete
 2. Fajna kartka! Jeden pokolorowany kwiat przyciąga uwagę a niebieskie tło świetnie wygląda. Czym kolorowalas?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tuszami stampin up a końcówki płatków mocno perłową farbką w kolorze Pluto Peach, firmy Stamp Oasis z kolekcji Luna Lights - możliwe, że to są farbki do gumowych stempli, bo jest napis: fun rubber stamps.

   Delete
  2. Cała przyjemność po mojej stronie :)

   Delete
 3. Też nie mam pojęcia o co Ci chodzi z tą kartką, jak dla mnie jest super, czarna ramka trzyma wszystko w ryzach, tło rozmyte takie jak lubię, a kwiatuszki, no cóż stempelki pierwsza klasa!!! (wiem coś o tym ;)

  ReplyDelete
 4. Też uważam, że kartka jest piękna, układ kompozycji świetny, a ten jeden wyróżniony kwiat dodaje jej lekkości i elegancji :DDD.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nie wiem co powiedzieć... :D Ale dziękuję za dobre słowa :)

   Delete
 5. Clean and simple - bardzo fajna kartka, przymierzam się do zrobienia paru w tej technice. Pozdrawiam ciepło! ps. jutro ogłoszenie wyników candy:)

  ReplyDelete
 6. Aj, przyznaję, że czekam z niecierpliwością... Bardzo chciałabym mieć taką kartkę od Ciebie :)

  ReplyDelete
 7. No przecież ta kartka jest świetna! Nie wiem co Ci się wylewa, ale to na pewno nic związanego z kartką :) A stempelek eksploatuj, bo jest świetny. Chętnie dowiem się co to za cudo :) Padłam ze śmiechu z tym aparatem ;) Jakbym siebie słyszała.

  ReplyDelete
 8. Coś po prostu jest nie tak. Kompozycja? Proporcje? Niestety ja tylko czuję, domyślam się ale nazwać nie umiem. Wiedzy brak :)
  A stemple to 2 zestawy firmy Altenew: https://altenew.com/collections/stamps/products/beautiful-day i https://altenew.com/collections/stamps/products/peony-bouquet

  ReplyDelete